XIII. Nemzetközi „Őszi meseszüret” Óvodás korosztály

ovi
I. Helyezett Erdei Jázmin Szatmárnémeti
I. Helyezett Juhász Hanni Fehérgyarmat
II. Helyezett Cala Zselyke Szatmárnémeti
II. Helyezett Nagy István Csenger
III. Helyezett Kabos Réka Szatmárnémeti
III. Helyezett Gáspár Nóra Mátészalka
III. Helyezett Farkas Balázs Csenger
Különdíj Álmos György Porcsalma
Különdíj Szeles Rebeka Csenger
Különdíj Béres Jázmin Csenger
Különdíj Tőkés Endre Csenger

XIII. Nemzetközi ,,Őszi Meseszüret” 4. osztályosok

4.osztály
I.helyezett Orbán Klára Kovászna
II.helyezett Varga- Nagy Márton Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
II.helyezett Molnár Júlia Anna Kovászna
III.helyezett Tőkés Imre Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
III.helyezett Farkas Lilla Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíj Horváth Csaba Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíj Puskás Csenge Mátészalka (Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Ált. Isk.)
Különdíj Kosztándi Kriszta Kovászna
Különdíj Nagy Aliz Mátészalka (Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Ált. Isk.)

XIII. Nemzetközi ,,Őszi Meseszüret”3 . osztályosok

3.osztály
I.helyezett Bagoly Andrea Kovászna
I.helyezett Imre Bíborka Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
II.helyezett Vincze Milán Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
II.helyezett Pethő Blanka Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
II.helyezett Ambrus Édua Kovászna
II.helyezett Hadnagy Gellért Endre Kovászna
III.helyezett Béres Lili Petra Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
III.helyezett Szabó Nándor Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
III.helyezett Deák Erika Réka Kovászna
III.helyezett Horhály Ivett Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Horváth Cintia Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Molnár Borbála Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Pató Brigitta Pintyőke Szatmárnémeti
Különdíjas Varró Hanna Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíjas Virág Viktória Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Papp Vivien Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíjas Angyal Fanni Jánkmajtis

XIII. Nemzetközi ,,Őszi Meseszüret” 2. osztályosok

2 osztály

I. helyezett Puskás Fruzsina Mátészalka (Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Ált. Isk.)
I. helyezett Farkas Tifani Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
II. helyezett Sánta Márk Patrik Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
II. helyezett Paládi Emese Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
II. helyezett Gyerő József Kovászna
III. helyezett Jeszenovics Adrienn Kovászna
III. helyezett Balogh Nóra Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Varga Miklós Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíjas Fülöp Véda Kovászna
Különdíjas Vincze Áron Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíjas Paládi Gábor Csenger (Makovecz Imre Ált. Isk.)
Különdíjas Kaposi Petra Mátészalka (Képes Géza Ált. Isk.)
Különdíjas Stonawski Benjamin Mátészalka (Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Ált. Isk.)